Maria Kubiak - przewodnicząca

Sylwia Machula - zastępca przewodniczącej

Marta Sapińska - skarbnik

Dominika Masłowska - sekretarz

 

metryka

Wytworzył Data utworzenia Data ostatniej zmiany Liczba odsłon
slewandowski 08/09/2020 - 11:40 05/10/2023 - 15:22 87

Rejestr Zmian

Zmiana Autor Status
05/10/2023 - 15:22 slewandowski Opublikowany
23/09/2022 - 19:16 slewandowski Opublikowany
30/09/2020 - 14:26 slewandowski Opublikowany
08/09/2020 - 11:40 slewandowski Opublikowany